Kurz Masážní terapie AWAKENING

TÉMA A ZÁMĚR

Sebeléčení, harmonie

a zdraví fyzického těla, prožívání posvátné sexuality. Kurz je vhodný pro všechny, kteří chtějí na sobě pracovat, otevřít se
možnostem sebeléčení a skrze vědomý dotyk pomoci i svým blízkým.
Naučíte se masáž, která vás povede k pravdivosti sebe sama, napojení na zdroj své vnitřní síly, bytí ve štěstí a lásce. Získané dovednosti můžete využít v rodinách i mezi přáteli. Není třeba mít předchozí zkušenost s masážemi. Na druhou stranu i masérům mohou získané poznatky otevřít nové možnosti. Velmi doporučuji tuto masáž mezi partnery. Společně otevřeme bezpečný prostor pro léčení všech zranění, která budeme moci v danou chvíli uvolnit.

Budeme pracovat s určitými body na bedrech, kterými lze uvolnit energetické bloky z bývalých vztahů, pomoci od menstruační bolesti. Projdeme postupně cestou od 1. až po 7. čakru.

U žen i mužů tento vědomý dotyk může uvolnit i bloky v oblasti sexuální, zlepšit prožitky v této oblasti, vedením energie v těle se napojíte na zdroj své ženské síly. Budu s vámi sdílet moje zkušenosti získané za dobu, kterou takto pracuji.
Kurz je výukový i transformační. Získané zkušenosti vás posunou dále na vaší cestě.

Přihlásit se můžete na emailu michaela.leichmannova@centrum.cz
Příspěvek je nyní 2000 Kč, 3600 Kč pro páry. Kurz je otevřen i absolventům minulých kurzů.
Maximální počet účastníků je osm. Pracuji záměrně s malou skupinkou účastníků, aby byl větší prostor pro každého z nich.

Začátek kurzu je v 10 hod., registrace již od 9.30 hod., zakončení do 17 hodin.
Podrobnější informace zašlu přihlášeným.
Součástí kurzu bude manuál a videonahrávka.

Těším se na společnou práci.
S láskou a úctou k vaší cestě Michaela Oestara