Masážní terapie AWAKENING

TO JE CELISTVÁ PRÁCE

na všech úrovních…

Masážní terapie Awakening  je celistvá práce na více úrovních. Působí na úrovni fyzické, emoční, mentální  i spirituální. Pracuji  se záměrem, který vkládám do celé masážní terapie. Vždy hledáme příčinu nepohody fyzické, či psychické, která se ukazuje na fyzické úrovni. Pro klienta vytvořím bezpečný prostor, ve kterém se může aktivovat jeho sebeléčení. Skrze vědomý dotek, vědomý dech, v přítomném okamžiku se mysl  uvolní a dovolí tělu harmonizovat energetický systém. Odtud léčení klesá níže do fyzického těla. Jsme vědomí ve fyzickém těle, pokud si to dovolíme, prožijeme tuto zkušenost.

Můžeme jít za hranice mysli a  vnímat naše nejhlubší  nitro, kde se otevírají nové možnosti, nové cesty a vize,  skrytá přání pro radostné prožívání vlastního života.  Vše, co je možné v daném časoprostoru uvolnit, odchází.
Podle individuálních možností a vibrační úrovně  můžeme při této masážní terapii zažívat stavy rozšířeného vědomí a kultivovat sexuální energii. Vrací se nám  pocit celistvosti a bereme si zpět svoji sílu.

Klienti se cítí dobře, zlepšují se jim zdravotní stav i psychické problémy. Dochází k harmonizaci všech energetických těl s tělem fyzickým.
Se ženami pracuji s určitými body v oblasti beder, které čistí a uvolňují staré energie bývalých partnerů a různé bloky, které se nám ukládají v děloze a spodních energetických centrech, mohou být příčinou různých disharmonií, zánětů, nebo blokovat těhotenství.
Celá masáž je příjemná, jemná a pomalá. Používám čakrové a tělové svíce, krystaly, tibetskou mísu, která se ladí na klienta i terapeuta a  harmonizuje tělo. Podle vibrační úrovně a uvolnění klienta  může terapie působit až na buněčné úrovni. Většinou týden až tři týdny probíhá integrace ve fyzickém těle, pak se doporučuje další opakování, pak po třech týdnech třetí terapie se stejným záměrem.

Při terapiích používám čakrové svíce https://www.telovesvicezkarpat.cz/cakrove-svice/ a vysokovibrační esence https://rajsrdce.mypage.cz/menu/esence-harmony.

Po ukončení masáže klient ještě odpočívá na lehátku asi 10 – 15 minut, pak se nedoporučují už žádné schůzky ani fyzické aktivity, jen odpočinek a relaxace, protože proces ještě pokračuje přes noc. Velmi se těším na společnou práci se všemi, kdo ucítí touhu prožít si tuto masáž.

Před a po terapii doporučuji alespoň tři dny vynechat maso, kofein a alkohol. Každá práce je velmi individuální a pokaždé jiná, je to energetické léčení, které se  integruje do fyzického těla.
Základní investice 1800 Kč zahrnuje 30  minut komunikace před a po terapii a asi 80 minut práce na lehátku, kdy se po celou dobu plně soustředím na celou vaši bytost.

Pracuji každé úterý, středu a pátek odpoledne, v úterý i dopoledne, čas po domluvě. Pracuji pouze s jedním klientem denně z důvodu zachování maximálního komfortu a péče.
Pro bližší informace, konzultaci a objednání mě můžete kontaktovat na emailu nebo telefonním čísle.