Reference

Ahoj Míšo,  je to úžasné , jaké máš vnuknutí a témata meditací a prací, ani tomu nemůžu uvěřit.  Jsi taky odvážná, že to říkáš a sdílíš.

Zaujalo mě už dříve to, že pracuješ s uvědoměním svého pravého Já a to  v srdci. Tohle považuji za hlavní cíl, meditace na atmavičáru, poznání sebe, kterým jsem se posledních 10 let věnoval s velkým úsilím. A i tak jsou důležité další věci a to mě prostě pořád překvapuje, že přicházíš s tématy, které mě oslovují, jsou aktuální , pravdivé a to co se právě lidstvo má učit.

Práce v kruhu, dýchání energie např. ohně doprostřed kruhu , spolupráce ( ne tedy už z pozic učitel žák) ,  meditace z očí do očí a další. Na meditacích poznání sebe nás vedl osvícený mistr a na tyhle věci stejně přicházel až po desetiletích a spíš až jeho následovník, který se víc zaměřoval i na tantru.

To dýchání doprostřed kruhu pro mě bylo úplně nové a hodně účinné. I s aktivací čakry pod tělem, jsem to při předchozím setkání cítil natolik silně energeticky, že svět kolem se rozplynul.  Žádné snění, ale silná energie, zůstali jsme tam my , aktivované čakry pod těly a silná energie uprostřed, vznášeli jsme se v prostoru, okolní hmota byla vůči tomu tak slabá, jako by se rozplynula.  A  tohle jsem cítil, že už jsme se takhle setkali ….. na společné práci v kruhu ……  a napadá mě prostě slovo v dobách čarodějnic. No a to napojení na kruh jsem intenzivně cítil ještě dlouho potom, i teď pořád funguje.

V poslední době se setkávám nečekaně a dost s informacemi o období matriarchátu, žen, léčitelek, bohyň, čarodějek. dřívějšího duchovního učení ne jen Keltů, ale i Slovanů.  Kdy se udrželo až do dob Artuše a trvalo asi 30 tisíc let. Vypadá to, že se dost silně vrací. Až překvapivé, jak se to podařilo v dějinách zamlčet a církví překroutit.

Je to dost spojené i se sexualitou, léčivou, ženy měly více partnerů. Taky léčení žen z následné doby středověku a patriarchátu, kdy byly potlačovány.

Ještě jednou děkuji a těším se na příště.

Pavel

Míšo, ani nevím, jak bych někomu popsala, co pro mě děláte. Moc děkuji! Přepošlu kontakt na Vás kolegyni, kterou trápí zlomená kostrč. Třeba byste ji mohla pomoci. Mně jste pomohla velmi!

Marta

„K Miške chodím na masáž pravidelne  už viac ako dva roky. Táto čistá duša mi pomáha nielen zdravotne,  ale hlavne ma posúva najmä na mojej ceste…. nasmeruje ma presne k tomu, nad čím už dlhšie premýšľam, len moje realizácia pokrivkáva  J. Proste trafí rovno do čierneho…Prichádzam k Miške „s celým svetom“  a odchádzam s dušou pokojnou  a čistou ako bábätko. Je to nádherná duša a úžasný Človek….

Jarka z Bratislavy

K Míše jsem přišla před čtyřmi lety na doporučení jedné ze svých klientek. A zůstala jsem. Míša je jedna z nejčistších bytostí, které znám. Není jen masérka, ale svou energií a napojením umí rozproudit zablokovaná místa v těle a uvolnit toky energií, které jinak způsobí nerovnováhu a posléze nemoc.

Míša je nesmírně ženská, empatická a citlivá. Naše setkání je setkání dvou Bohyní, je vzácné a vždy nás obohatí a posune na cestě k uzdravení těla i duše.

Zdenka Ester Weisová, terapeutka

Milá Míšo,  včerejší setkání s tebou a báječnými lidmi na rozšiřujícím kurzu Awakening byl krásným zážitkem a zároveň vynikající zkušeností v předávání této silné masážní terapie. Tvůj klid a pohoda se šířila k nám posluchačům kurzu a mohu  potvrdit na sobě, že šlo vskutku o setkání transformační. Jasné a srozumitelné vedení kurzu i pro laickou veřejnost je tvojí silnou devizou. Z tvých zkušeností budeme moci dlouho čerpat. Zdravím tebe a celou skupinu. Určitě nás cesty  znovu svedou dohromady. Děkuji ti za to.

Luděk Klimeš

Masážní terapii s Míšou, která byla zaměřená na 1. a 2. čakru, jsme absolvovali s manželem. Byl to velmi inspirující zážitek, jenž předčil naše očekávání. Nejednalo se čistě o práci se sexuální energií, ale o celkové zjemnění vibrací a prohloubení duchovního spojení mezi námi. Krom toho jsem lépe a jasněji pochopila souvislost mezi bolestí v kříži a zátěží z minulosti. Ještě jednou díky za nevšední a oči otevírající zážitek.

Lenka Zichová

Ahoj Míšo, taky moc děkuji za vše, co jsi na tento večer nachystala a čím jsi nás provedla. Bylo to pro mě tentokrát silnější než jindy, taky poprvé, kdy mě v meditaci hlídal anděl. A taky děkuji za Tvoji empatii, v tu chvíli jsem to moc potřeboval, uvědomil jsem si to později. Sírius byl pro mě už dřív silné téma, ale ne tolik, jako teď. Moc děkuji a přeji hezký den.

Pepa

Dnes jsem byla již podruhé na masáži u Míši Leichmannové, je to tak neuvěřitelný zážitek, že se to nedá vše pořádně popsat, natož vystihnou slovy. Prostě kdo to nezkusí a nezažije, asi nepochopí.
Šla jsem za Míšou s problémem nebo jak to nazvat, že neumím dostatečně dávat svoje pocity vůči druhým do správných poloh, prostě neumím říct rázně NE. Dokážu si každého člověka omluvit v dobrém, a tak nevidím věci tak, jak mají být. A když už to vidím, tak je pozdě a neumím se tomu postavit. Již po první terapii jsem si dokázala přehodnotit a srovnat svůj život s mým partnerem, který mě neustále dokázal dostávat zpět do stavu, ve kterém jsem již být nechtěla. A podařilo se . Díky Míšo…:-)
Po druhé terapii jsem se cítila úžasně volná a svobodná a je úžasné, když je vám sdělena zpráva z vyšších sfér. Prostě je dobré naslouchat svému terapeutovi, co vám předává….a i se tím řídit, aspoň to zkoušet.
Za mě obrovské díky a určitě budu  docházet na další masáže, jsou úžasné v provedení Míši.
Děkuji.

Renata Kašparová

Byla jsem na úžasném, báječně kurzu Awakening masáží. Už dlouho jsem necítila takovou jednotu, lásku a propojení sama se sebou a se svým zdrojem, jako včera při terapii, kterou jsme se učili. Děkuji Míši . Kartičky, které jsem dostala jako dárek, přišly přesně ve správnou chvíli.

Lucie