Mgr. Michaela Leichmannová

KDO JSEM

a co nabízím…

Narodila jsem se ve znamení Lva, jmenuji se Michaela a rezonuji se jménem mojí duše Oestara. Mým posláním je jít cestou světla, sdružovat podobně naladěné bytosti a s otevřeným srdcem tvořit prostor pro naše setkávání na všech úrovních.
Cesta Srdce beze strachu je otevřena pro všechny, kteří mají odvahu opustit staré, nefunkční paradigma a tvořit ze srdce Novou Zemi.

Vystudovala jsem pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity a pracovala na několika školách s dětmi různých věkových kategorií. Sama jsem maminkou čtyř dětí. Tato práce mě naplňovala, ale cítila jsem, že to není celé moje poslání. Při setkání se smrtí  milované babičky se mi otevřely naplno moje dary a začala jsem vidět vše v širších souvislostech a lidské bytosti vnímat více energeticky než materiálně. Prošla jsem mnoha kurzy a semináři. Získala jsem a vzpomněla si  na mistrovská zasvěcení do Reiki, Shambally a dalších. Reiki jsem také vyučovala a předávala. Velmi mě ovlivnila Karaimi a její Grály posvátného ženství, kterými jsem také prošla.

Moje intuice mě zavedla k Nicol Kozákové, u které jsem absolvovala několik masérských kurzů a obdržela Mukti iniciaci. Po absolvování školy pro terapeuty jsem začala pracovat u Nicol na Awakening klinice jako terapeut a lektor.

V současné době pracuji jako terapeut Masážní terapie Awakening, lektoruji Základní kurzy masážní terapie Awakening, praktikuji masáž Ayurvédskou, těhotenskou Awakening. Nabízím také předporodní terapie.
Provázím při energetické práci v kruhu a  meditacích.

Na podzim roku 2019 se zrodil můj nový prostor, který si přinesl jméno Atelier Duše. Děkuji

s láskou všem svým učitelům, průvodcům a své rodině, že mi jakýmkoliv způsobem pomohli dostat se do úrovně, kde se nyní nacházím.