Květ života

S LÁSKOU A RADOSTÍ NABÍZÍM LUKÁŠOVY KVĚTY ŽIVOTA

těm, které osloví

Symbol květu života zachycuje prvotní energii vzniku vesmíru a zároveň jednoty vší rozmanitosti. Vyjadřuje spojení mužského a ženského principu.

Je symbolem božského „dítěte“ – Stvoření. Je to posvátný znak zobrazovaný v mnoha kulturách a architekturách národů. Květ života je velmi mocný symbol se silnými vibracemi, které vytvářejí harmonické oscilační pole. Pomáhá nám uvědomit si, kdo opravdu jsme, prolomit blokace a uvolnit přirozené proudění životní energie.

Vyzařuje energii, která Vás bude harmonizovat, chránit, léčit a bude Vám pomáhat.

Květy života jsou vyrobené z chirurgické oceli, která je vhodná pro kontakt s tělem.

Na postříbřené květy života je nenesena tenká vrstva stříbra.

Tento vzácný kov díky své vysoké vibraci a díky svým očistným účinkům, pro které se odedávna používal, umocňuje vlastnosti květů života a vytváří s nimi harmonický celek.

LUKÁŠ ZÁBRANSKÝ

Vždy jsem v sobě cítil silnou touhu objevovat velké poklady, které jsou schované daleko a neznámo kde. Život mě postupně vedl cestou, na které jsem se naučil, že pro ty největší zázraky nemusím hledět daleko, ale potřebuji se podívat do sebe. Od té doby mě Život a Příroda ukazuje poklady, které mám pořád kolem sebe,  které jsou tu pro mě každý den, stačí se jen zastavit a být a dýchat.

Už jako malého kluka mě fascinovalo to, jak architektura propojuje nehybnou hmotu a nespoutaný prostor do jednoho velkého tance, a tak i přesto, že se zdá, že je vše strnulé, je silně cítit, jak budovami něco neznámého protéká a tančí.  A čím víc je tento tanec v souladu s Přírodou a Životem, pak se v takových stavbách lépe cítíme a je nám v nich dobře.

Jednoho dne jsem měl tu možnost v ruce držet květ života. Fascinovala mě jeho krása, jednoduchost, rozmanitost, i to neviditelné, co z něj zářilo. Natolik mě zaujal, že jsem jej nakreslil a nechal vyrobit. Postupně jsem se o něm dozvěděl, že se jedná o prastarý symbol Života a je to jednoduchý klíč, podle kterého se řídí Příroda a vytváří tvary rostlin i zvířat. Lze v něm najít stejné tvary, jaké mají květy rostlin i nebo ulity živočichů.

Tento symbol mě inspiroval, abych do svého života pozval mocnou Sílu, a společně s ní tvořil.